A S K'nin profil sayfası

A S K
Kullanıcı Adı : A S K
Profil açıklaması
Teyzelerden bıktıysanız, genç ve enerjik birisi ile sohbet etmek ve ağlenceli dakikalar geçirmek isterseniz; evet o benim :)
Kişisel Özellikleri
Yaşım 20. Boyum 1.76 Üniversite hazırlık öğrencisiyim, mağazalarda stand hostesliği yaparak ek gelir sağlıyorum. Yeni kişilerle tanışmayı ve eğlenmeyi seviyorum. Şov var mı?Yüz var mı?Sorularının yanıtı size bağlı.
Karşımdakinde aradığım özellikler
Terbiyeli, hoşsohbet, eğlenceli ve esprili olsun. Arabesk de dinlese Rock da dinlese karşısındaki insana ayak uydurabilsin, olumlu yönlerini görebilsin. Hem aklı başında hem yaramaz olsun:)

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com

© Copyright © 2016 - Görüntülü sohbet , Kameralı sohbet
Görüntülü sohbet sitelerinden biri olan Sarmasdolas.com ve ilgili tüm alt alan adlarında faaliyet gösteren sitemiz, 5651 sayılı yasa uyarınca "YER SAĞLAYICI" olarak faaliyet yürüttüğünden, TÜM ÜYELERİMİZ sitemizde "İÇERİK SAĞLAYICI" sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler.
Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta
DMCA.com