Piyanist'nin profil sayfası

Piyanist
Kullanıcı Adı : Piyanist
Profil açıklaması
. taciz için yavşamak için gelenin .ağzına da sıçarım.türkçesi siteden attırrm!!!!.sadece çalışma amaçlı mecburi nedenlerden ek gelir için burdayım not:SHOV YOKKK NE GENELDE NE ÖZELDE!!
Kişisel Özellikleri
beni merak edenlere: adım serap üniverste son sınıf öğrencisiyim. bölüm program:müzik öğretmenliği 4. sınıf piyanist yazma nedenim:piyano en iyi olduğum enstrüman
Karşımdakinde aradığım özellikler
kimsede hiç bir şey aramıyorum aramak veya aranmak için değil kendimi göstermeye değil'' sadece çalışmaya geldim.'NOT: SADECE SOHBET EDİYORUM ÇALIŞMA AMAÇLI O DA

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Online Olarak Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.net, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.net 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

DMCA.com