ESMERGUZELİ 23'nin profil sayfası

ESMERGUZELİ 23
Kullanıcı Adı : ESMERGUZELİ 23
Profil açıklaması
Kimseyi reelde tanımak için can atmıyorum,ispiyoncuyum,telefon ve iletişim bilgisi isteyenleri ispiyonlarım,birinizi yolda görsem selam vermem. Haddinizi bilin. DENİZE KARŞI YEMEK PARASI DA ÇIKSIN DİYE KÜLOT SIYIRMAM KİMSEY
Kişisel Özellikleri
ŞOW,SOV,ŞOV,SHOW,SOV,ŞUW YOK!!Gördüğünü herkes sever,sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın.. Eğer gerçek aşk istiyorsan Tene değil Kalbe dokunacaksın..
Karşımdakinde aradığım özellikler
Olur ya kolayca yaşayamadıklarınızı kolayca yazıp anlatabileceğiniz bir anı yakalayabliriz belki beraber. ŞOW,SOV,ŞOV,SHOW YOK!!

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.net, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.net 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta
DMCA.com