A S K'nin profil sayfası

A S K
Kullanıcı Adı : A S K
Profil açıklaması
Teyzelerden bıktıysanız, genç ve enerjik birisi ile sohbet etmek ve ağlenceli dakikalar geçirmek isterseniz; evet o benim :)
Kişisel Özellikleri
Yaşım 21. Boy 1.77 Üniversite 1.snf öğrencisiyim.Mağazalarda stand hostesliği yaparak ek gelir sağlıyorum.Şov,yüz,hediye var mı sorularını sormayın çünkü yanıtları size bağlı.
Karşımdakinde aradığım özellikler
Terbiyeli, hoşsohbet, eğlenceli ve esprili olsun. Arabesk de dinlese Rock da dinlese karşısındaki insana ayak uydurabilsin, olumlu yönlerini görebilsin. Hem aklı başında hem yaramaz olsun:)

Görüntülü sohbet, Kameralı sohbet, Görüntülü arkadaşlık sitesi, Canlı sohbet,sarmasdolas,sarmasdolas.com

Genel Odada Online Bulunan Kameralı üyelerle Canlı Görüşme Konuşma Olanağı Sağlar sarmasdolas.net, üyelerinin yazışmalarından ve davranışlarından dolayı sorumlu tutulamaz. sarmasdolas.net 18 yaşından büyükler için uygundur.

Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve TCK kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Canlı sohbet ve kameralı sohbet sitesi olan Sarmasdolas.com; üyelerinin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalarından, sesli/videolu/görüntülü görüşmelerinden ve eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

Coral Software Trading Ltd & Standard Building C, N:7, De BrockDorff Street, Msida, MSD1421, Malta
DMCA.com